Бути батьками - величезне щастя та відповідальність. Турбуючись про здоров'я дитини, основний приорітет віддаємо безпеці та комфорту немовля.

Ми не можемо контролювати весь світ ;)  Однак здатні завчасно організувати безпечний простір та уникнути неприємних ситуацій там, де це є можливим та передбачуваним. Наприклад, під час купання дитини. Плануєте купати дитину у великій ванні? Прекрасно! Дітям дуже подобаються водні процедури, гратися водичкою, розглядати та пізнавати іграшки, спілкуватися з рідними.

Зробімо купання максимально комфортним для вас та дитини. Антиковзаючий килимок Kinderenok забезпечує надійну опору для тіла малюка, на ньому безпечно сидіти та робити перші кроки. 


Килимки для ванни від Kinderenok:

* надійно кріпляться до дна ванни завдяки десяткам близько розташованих між собою присосок; 

* мають велику площу покриття - є три розміри: середній M 58х34 см; оптимальний XL 76х34,5 см; найбільший XXL 97х36 см

* матеріал - натуральна гума;

* мають велику перфорацію по всій поверхні для більш вдалої взаємодії з водою під час купання - килимок щільно прилягає, його легко прикріпити до дна ванни навіть після того, як вона наповнилася водою;

* поверхня килимка має злегка виражену структуру, якої достатньо для того, щоб запобігти ковзанню і, водночас, недостатньо, щоб викликати в малюка неприємні відчуття. 

Крім ванни, килимки чудово підійдуть для душової кабіни. А ще, їх зручно брати з собою в подорож - не тільки з міркувань про безпеку, а й з турботою про гігієну дитини.  

Килимки представлені в широкій колірній гамі для кожного розміру.


Антиковзаючий килимок у ванну Kinderenok стане незамінним помічником для всієї родини - надійною опорою для малюка і гарантією спокою батьків.