Навчати дітей граючись - сучасний спосіб знайомства малюка з навколишнім світом. Купання - ідеальний час для розвиваючої гри та все, що вам для цього необхідно можна знайти в асортименті української ТМ Kinderenok. 


FIXI - це серія унікальних ігрових наборів, які можна використовувати від самого народження.

У кожному наборі є 6 іграшок на присосках, об'єднаних однією темою: 

* Улюблена ферма; 

* Зоопарк; 

* Морські тварини; 

* Світ океану;

* Перший транспорт; 

* Лісові тварини.

Завдяки присосці на звороті іграшки легко кріпляться до стінок ванни та інших глянцевих поверхонь. Яскраві, добрі герої будуть корисні на кожному етапі розвитку дитини.


У своїй книзі "Після трьох уже пізно" Масару Ібука пише: "Дитинство - надзвичайно сприйнятливий період у житті людини. Те, що батькам здається неважливим, дитина може сприймати з такою чутливістю і силою, що цей досвід може стати основою всього її подальшого життя." 

Починаючи з найпершого дня, діти володіють здатністю "поглинати неначе губка" будь-яку інформацію. 

Закріпіть іграшки для купання на стінках ванни й ваша дитина буде роздивлятися спочатку яскраві нечіткі плями, потім вирізняти в них фігури знайомих предметів (тварин, овочів, транспорту). Оченята вчаться розрізняти кольори, а їх різноманітність позитивно впливає на мозкову діяльність. Навіть просто лежачи у ванні або ванночці з цікавими іграшками на стінці, малюк стрімко розвивається.

Щойно малюк навчиться керувати своїми ручками, у нього з'явиться нове бажання - він захоче помацати фігурки, покрутити їх у руках. Іграшки серії Fixi приємні на дотик, на них присутній рельєф - це сприяє розвитку моторики у малюка і є частиною процесу сенсорної інтеграції. 


Паралельно, можна показувати дитині фігурки та вимовляти звуки, які для них характерні: "му-у-у" для корови, "гав-гав" для собачки, "чух-чух" для паровозика і т.д. Згодом малюк опанує ці знання і перейде до нового рівня - намагатиметься повторити і запам'ятати повні назви, впевнено відрізняючи собаку від котика та літак від машинки! 

 
Але це ще не все! Після того, як дитина вивчить назви, спробуйте разом із нею вигадувати історії про фігурки, розвиваючи в такий спосіб мовлення та уяву. Купання - улюблене заняття в малят різного віку, тому, гра у ванні з фігурками на присосках завжди буде сприйнята дитиною на відмінно! 

Аква-пазли Kinderenok - чудовий варіант для знайомства малюка з його першою в житті грою-головоломкою. Пазли виконані зі спіненого каучуку, "оксамитові" на дотик, не тонуть та легко кріпляться до стінок, якщо їх намочити! Крім того, що дитина вчиться сприймати кольори та форми, вона ще розвиває логіку і дрібну моторику, адже для того, щоб з'єднати деталі, їй потрібно підбирати і повертати їх. 

Як відомо, дітям властиво відволікатися, перемикаючи увагу з іграшки на іграшку. Аква-пазли розвивають наполегливіть та посидючість, адже потребують виконання мінімального завдання та сконцентруватися на хвильку. Щоб розвиваюча гра була ефективною приберіть з поля зору те, що може відволікати малюка, запропонуйте йому пазли по черзі, один за одним. Беріть активну участь у грі - проговорюйте та показуйте, намагайтеся довести збирання пазлів до кінця й обов'язково похваліть малюка за старання наприкінці.


Гра з іграшками Kinderenok під час купання малюкові буде особливо цікавою! 

Однак грати пазлами та іграшками на присосках із серії FIXI можна не тільки у ванні.  • Закріплюйте фігурки в інтер'єрі дитячої кімнати, на фасадах глянцевої кухні;
  • Іграшки на присосках відмінно прилипають до дверцят холодильника;
  • Надихають дитину до споживання їжі на пластиковому стільці для годування;
  • Складають веселу компанію на склі машини під час подорожі в автокріслі.