У житті кожного малюка настає час знайомства з новими продуктами. Він починає виявляти інтерес до їжі та її різноманітності. Водночас ми, батьки, починаємо думати щодо безпеки та комфорту дитини під час введення прикорму. Який посуд обрати? Які предмети посуду насправді зручні та потрібні. 

TM Kinderenok пропонує ретельно підібраний посуд для годування вашого маля, адаптований під потреби матусі та дитини у віці від 6 місяців на етапі початку годування. Він абсолютно безпечний, комфортний у використанні та невибагливий у догляді. 

Силіконовий посуд Kinderenok стане оптимальним рішенням та повністю закриє питання покупок посуду для годування дитини до 2 років. Асортимент представлено: 


Товари для годування можна замовити за посиланням та обрати бажаний колір та зручний спосіб доставки.

Якщо дитина віком від 6 місяців вже виявила бажання пробувати щось самостійно ідеальним рішенням стане ніблер - безпечний пристрій для першого знайомства малюка з твердою їжею. Завдяки йому процес буде безпечним і захоплюючим! Покладемо подрібнений банан, яблучко, броколі, печиво у силіконову насадку з отворами, міцно закриємо замок та дамо в ручку малюку. 
За допомогою ніблеру, дитині можна запропонувати: овочі, фрукти, м'ясо, рибу, борошняне.

Куштування нових смаків з ніблером не є альтернативою класичному прикорму. Завдяки ніблеру ми можемо запропонувати малюку безпечний перекус без ризику подавитися великими шматочками їжі.