Плавання відіграє важливу роль у процесі правильного розвитку малюка. 

Опинившись у воді, дитина розслабляється, почувається комфортно і захищено. 
Зі свого боку, купання в колі розв'язує цілу низку питань, що стосуються адаптації крихітки в післяпологовому періоді, допомагає їй зміцнітися фізично й емоційно.З перших днів немовлята мають природній гіпертонус м'язів. Вони рефлекторно намагаються прийняти позу ембріона, в якій перебували протягом дев'яти місяців. 
Для розлаблення дитини прекрасно працюють щоденний лагідний матусін масаж. За можливості, обирайте вільне сповивання. 
Але найефективнішим способом розслаблення вважається плавання. Воно заспокоює нервову систему і сприяє нормальному фізичному розвитку.Купати малюка в надувному комірці на шию рекомендується починаючи з віку 3-4 тижні. Тривалість купання від 5-10 хвилин щодня, поступово збільшуючи час.

Де купаємося? Для забезпечення стану невагомості, коли дитина не сидить на сідницях та вільно рухає ручками та ніжками без перешкод, пропонуємо віддати перевагу купанню у великій ванні, повністю наповнивши її водою. Альтернативою може бути басейн глибиною не більше ніж 1 метрів.

 

Конструкція кола для купання абсолютно безпечна та продумана до дрібничок для комфорту та здоров’я дитини. Форма, розмір і будова кола - унікальні.

  • Розмір. Комірці ТМ Kinderenok мають універсальний розмір, який підійде для купання малюків вагою від 2 до 20 кг. 
  • Поглибина. Круг має комфортну поглибину для розміщення підборіддя малюка. Вона дає змогу зафіксувати шию немовляти у фізіологічному для купанні положенні.
  • Матеріал. Під час виготовлення кола використано безпечний для немовлят еко-ПВХ, який не містить шкідливих фталатів і відповідає міжнародним вимогам і стандартам якості дитячих товарів. Круг дозволено використовувати у теплій воді, адже ризик міграції шкідливих хімічних елементів з підвищенням температури екплуатації відсутній. 
  • Комірці для купання Kinderenok відповідають Європейським стандартам безпеки дитячих товарів EN71 -3

  • Застібки. Кола оснащені двостороннім надміцним кріпленням - липучкою і застібкою фастекс, які зручно застібати та розстібати однією рукою, за необхідності. За допомогою липучки можна регулювати діаметр внутрішнього отвору, який у звичайному стані становить 8,5 см. Виключенням є круг Extra Safe для недоношених діток. 
  • Форма кола - симетрична квітка зі збільшеним діаметром. Це вирізняє продукцію TM Kinderenok серед інших. Стінки кола вищі на 2 см, що гарантує безпечне та активне купання.
  • Шов, який знаходиться в зоні контакту з чутливою шкірою дитини виконаний всередині. Зовні поверхня кола в цьому місці залишається ідеально гладкою.


Українська ТМ Kinderenok працює на ринку товарів для новонароджених з 2011 року. Ми маємо більш ніж 10-річний досвід у виробництві кругів для купання і постійне бажання вчитися та удосконалюватися, пропонувати вам, українські матусі, дійсно якісний продукт світового рівня. 


Гарантуємо високу якість продукції TM Kinderenok. Круги розроблені в Україні для українських дітей. 
Для виробництва обрано надійну потужну фабрику в місті Шанхай, яка є орієнтованою на виготовлення дитячих товарів для Західної Європи та США. Круги виготовлюються на високотехнологічних лініях під замовлення з ретельним контролем на усіх етапах.

Ми впевнені в якості і це дає підставу гарантовано замінювати виріб, якщо виявлено заводський дефект протягом 12 місяців використання. Кола пройшли ретельний 100% Air Control на фабриці тривалістю 48 годин. Це гарантує практичну відсутність заводського браку.
Особлива увага завжди приділялася сертифікації та тестам на безпеку. Кожна партія сертифікується в Україні. 


Купання у комірці - справжнє задоволення для малюка та радість для батьків. Ваш вибір має бути свідомим. 
Існують деякі протипоказання за станом здоров'я. Якщо ви не впевнені в тому, чи підходить купання в комірці саме вашій дитині, проконсультуйтеся з педіатром під час планового візиту.